a po tehotenstve prichádza . . .

moja srdcovka - fotenie bábätiek

“Fotenie novorodencov je moja láska. ten neskutočne vzácny dar, ktorý mi vkladáte do rúk. Uvedomujem si, že do mojich rúk vkladáte to najcennejšie, čo máte, a podľa toho sa aj k svojej práci staviam. Spolu s vami čítam potreby bábätka a od nich odvíjam samotný scenár fotenia. Bábätko netlačím do žiadnych póz, v ktorých sa mu nepáči. NIKDY! Bezpečné polohovanie a manipulácia s bábätkom sú VŽDY na prvom mieste.”

““FOTOGRAFIA JE UMENIE SPRAVIŤ SPOMIENKY HMATATEĽNÉ.””


láska na fotkách

Štylizované fotenie bábätiek

“Ideálny čas na takéto fotenie je počas prvých 14 dní od narodenia. Bábätko je zo začiatku spavé a ešte nie je také vnímavé a citlivé na manipuláciu, polohovanie je jednoduchšie a zväčša ho ani nezobudí. Milujú ešte tú svoju “klbkovú” polohu, ktorú poznajú z bruška. NEPREMEŠKAJTE SPRÁVNY ČAS a rezervujte si predbežný termín.”

fotky plné emócií

autentické fotenie bábätka

“Autentické fotenie detičiek je nový, moderný podľad na novorodeneckú fotografiu. Tento špecifický druh fotografie mi dáva možnosť zachytiť niečo jedinečné a neopakovateľné. Je to čistý štýl zameraný v prvom rade na detaily a pocity. Z každého záberu je cítiť blízkosť, láskú alebo krehkosť. Výsledné fotografie sú viac lifestyle.”

01 / 06