Moje meno je Dominika

spoznajme sa navzájom

Som fotografka. Prioritne sa venujem novorodeneckej, rodinnej a tehotenskej fotografii. Neustále sledujem trendy akým tieto druhy fotografií podliehajú a snažím sa, aby sa odrazili aj v mojej práci. Vám tak prinášam svieži a moderný pohľad cez hľadáčik môjho fotoaparátu. Ak sa Vám páči môj fotografický rukopis, čítajte prosím ďalej. Dovoľte mi spoznať Vaše očakávania a spoločne ich premeníme na poklady vo Vašich fotoalbumoch.

Ako fotím ja

Budúce maminy častokrát túžia po krásnych fotkách, no od fotenia ich odrádzajú pochybnosti. Možno sa budete čudovať, ale najčastejšie pochybujú práve o svojej kráse. Okrúhle bruško je krásne, no nie každá z nás sa cíti komfortne s rôznymi oblinkami, ktoré k nemu patria. Verte, toto nie je dôvod, aby ste sa ukrátili o krásne spomienky. Spraviť sa dá všetko. Hra svetla, uhlov, správne zvoleného oblečenia a photoshopu ;) - dokáže zázraky a šikovný fotograf vie, ako na to :).

Kde fotím

Možete sa rozhodnúť pre interiérové alebo exteriérové fotenie. Interiérové fotenie prebieha u mňa v ateliéri v Bratislave, kde máte k dispozícií veľa látok, sukní a rekvizít, ktoré dodajú fotke atmosféru. Exteriéry vyberáme podľa dohody. Mám svoje obľúbené miesta v Bratislave a blízkych lesoch, parkoch, poliach, viniciach alebo pri zámkoch, jazerách... Záleží len na tom, čo sa Vám páči. 

Čo fotím

Zameriavam sa na zachytenie ženskosti umocnenej rastúcim bruškom. Snažím sa o to, aby z každej fotky išla emócia, láska, čistota, neha, dôvera, šťastie... V prípade záujmu aj o neskoršie fotenie s bábätkom, môžeme niektoré fotky odfotiť tak, aby sa pózy mohli zopakovať, pričom detail na bruško nahradí detail na bábätko. Samozrejmosťou sú aj fotky s partnerom (teda ak je záujem). Foteniu predchádza rozhovor o Vašich preferenciách, požiadavkách a vkuse, pretože tieto fotky sú v prvom rade o Vás a pre Vás!

Tehotenské fotenie je o láske, radosti, kráse, blízkosti, istote, opore, pevných objatiach, nekonečnom šťastí. To všetko tam je, ja vám to zachytím, aby ste si tie pocity vybavili zakaždým keď sa na vaše fotky pozriete.