tehotenská fotografia, tehotenske fotenie, domi bobak photography

POĎME DO TOHO SPOLOČNE


Každý príbeh lásky je iný a jedinečný. Ja sa neviem dočkať kedy si vypočujem ten Váš a zachytím jeho najkrajšie zlomové obdobie.

PRIAMY KONTAKT:

Ak by som sa Vám neozvala do 3 pracovných dní, prosím kontaktujte ma priamo


Email: domi@domibobak.sk

WhatsApp: +421908825593

Tel: +421908825593

Janka Alexyho 7 bratislava

FAQ

Kedy je ideálne čas na tehotenské fotenie?

Ideálne je fotiť okolo 30teho týždňa. Vtedy je už bruško pekne okrúhle ale ešte zväčša nie sú prítomné opuchy nôh a rúk, ktoré je na fotke vidno.

Aký je ďalší krok po odoslaní formuláru?

Mail mi príde do mojej schránky a ja Vám odpíšem čo najskôr zvyčajne do pár dní aby sme si prebrali Vaše preferencie a dohodli termín fotenia.

Čo si obliecť na tehotenské fotenie?

A ak je problém šatník? Nie je ;). Poradím Vám, ako sa na fotenie upraviť a pripraviť, po čom zo svojho šatníka siahnuť, čo si obliecť. A ak tam nič “fotogenické” nenájdete, môžete si u mňa tehotenské šaty na fotenie zapožičať.

Ako to je so zverejňovaním fotografií?

Ak váhate kvôli ochrane súkromia a bojíte sa zverejnenia, u mňa sa nemusíte. Napriek tomu, že podľa autorského zákona sú fotky mojím majetkom ich zverejňovanie, sa deje VŽDY až po dohovore s Vami. Vaša galéria je súkromná, chránená heslom.

Fotenie bez partnera?

Partner sa nerád fotí? Možno si to napokon rozmyslí a vytvoríte si krásnu spoločnú spomienku, alebo si spravíme „babskú jazdu“, kde pokecáme, vymeníme si skúsenosti (mám dvoch malých chlapcov a bruškové otázky som nedávno sama riešila :). Určite sa nasmejeme a okrem pár zaujímavých a užitočných info si k tomu odnesiete aj krásne fotky.